U bent hier

Home

Bestuursleden

Functie Naam en adres Foto E-mail
Voorzitter:

Convens Ward
Kampweg 118
3582 Koersel (Stal)

ward

war.convens@gmail.com 
Ledensecretariaat: Enkels Gilbert
Laakstraat 44
3582 Koersel
gilbert gilbert.enkels1@telenet.be
Schatbewaarder: Louis Verbeeck
Poststraat 14
3582 Koersel
louis louisverbeeck@base.be
Bestuursleden: Luc Boelaers
Koerselsesteenweg 152
3582 Koersel
luc  
  Ferdinand Diepvens
Rolweg 19
3582 Koersel (Stal)
fernand
Felicien Ceunen
Steenoven 65
3582 Koersel
fekicien felicien.ceunen@pandora.be

Webmaster:

Maurice Schevernels
Schansstraat 59
3582 Koersel
maurice maurice.schevernels@telenet.be
Secretariaat: Martin Carmans
Everselstraat 70
3580 Beringen

martin

martin.carmans@telenet.be  
 

Michel Agricola
Hofstraat 19
3581 Beverlo

 michel
Michel.agricola@skynet.be 
 

Pierre Janssen
Guido Gezellenstraat 21
3582 Koersel (Stal)

 

pierre.janssen1@telenet.be

Bijkomende bodes die helpen bij de maandelijkse verdeling van ons ledenblaadje:

  • Bosmans Willy
  • Vanhoudt Stefan
  • Schrayen Jos
  • Erlingen Gabrielle
  • Vanschoren Marcel
  • Moons Lydia


    + Op 01 januari 2007 overleed onze secretaris, Albert Vankriekelsvenne.
    + Op 20 april 2007 overleed ons bestuurslid Henri Claes.
    + Op 6 maart 2010 overleed onze secretaris, René Deferme
    + Op 16 juni 2012 overleed Marcel Vanhoudt, bode en lid van de schepploeg
    + Op 10 november 2013 overleed Marcel Ceunen, bode en lid van de schepploeg